Plebiscyt Sportowiec Roku: Sześć nagród dla Sokoła!

W środę w sali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Aleksandrowie Łódzkim odbył się finał 6. Plebiscytu na Sportowca Roku Aleksandrowa Łódzkiego 2018. W gronie laureatów znaleźli się przedstawiciele naszego klubu reprezentujący sekcje piłkarskie oraz karate.

Poniżej prezentujemy wyniki plebiscytu:

Sportowa Impreza Roku 2018 – VI Bieg Aleksandrowski z okazji Święta Wojska Polskiego.

Wyróżnienie w tej kategorii: II Bieg w Obronie Praw Dziecka

Drużyna Roku 2018 – Sokół Aleksandrów Łódzki

Trener Roku 2018 – Leszek Lipiński

Młodzieżowy Sportowiec Roku 2018:

  1. Julia Janus (MKS Aleksandrów)
  2. Paulina Świercz (Sokół Aleksandrów)
  3. Hanna Pietrzyk (Olimpijczyk Aleksandrów)

Sportowiec Roku 2018:

  1. Kamil Kaźmierczak (Olimpijczyk Aleksandrów)
  2. Maria Depta, Damian Tomasik (Sokół Aleksandrów)
  3. Dawid Cempa (Sokół Aleksandrów)

Mecenas Sportu 2018: Krzysztof Półbrat

Nagroda Specjalna Burmistrza za indywidualne osiągnięcia sportowe w 2018 i inspirację do uprawiania sportu: Andrzej Sut, Drużyna Sokoła Aleksandrów Łódzki rocznik 2010 i młodsi.

Nagroda Specjalna Burmistrza za inspirację do uprawiania sportu: Anna i Ireneusz Raczyńscy, Katarzyna Rogut, Ludwik Sikorski, Miejskie Przedszkole nr 3 w Aleksandrowie Łódzkim (za organizację Olimpiady Przedszkolaków)

Nagroda Specjalna Burmistrza za wsparcie lokalnych imprez rekreacyjno-sportowych: Teresa Stefańczyk.

Wartym zaznaczenia jest fakt, że w kategorii Mecenas Sportu nagrodę otrzymał sponsor Sokoła Aleksandrów Pan Krzysztof Półbrat z firmy Brat-Bud. W ubiegłym roku Mecenasem Sportu został również sponsor naszej drużyny Pan Mieczysław Majewski z firmy Konsport.

Drużyną Roku został Sokół Konsport Aleksandrów – za zajęcie 3. miejsca w sezonie 2017/18 z trenerem Piotrem Kupką oraz za lidera III ligi po pierwszej rundzie rozgrywek sezonu 2018/19 z trenerem Sławomirem Majakiem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *