Plebiscyt Dziennika Łódzkiego: Zawodnicy Sokoła nagrodzeni!

W poniedziałek w hotelu DoubleTree by Hilton odbył się 48. finał plebiscytu na Sportowca Roku Dziennika Łódzkiego. W gronie laureatów znaleźli się zawodnicy Towarzystwa Sportowego Sokół Aleksandrów Łódzki.

W kategorii województwa Sportowiec Junior Dziewczynka, pierwsze miejsce zajęła Maja Krzesłowska, zawodniczka karate Sokoła Aleksandrów, która również została w tej samej kategorii zwycięzcą powiatu zgierskiego.

Natomiast Sportowcem Roku powiatu zgierskiego w kategorii Mężczyzna został piłkarz rezerw Bartłomiej Trzmielak, a w kategorii Kobieta Maria Depta – zawodniczka karate.

Drużyną Roku powiatu zgierskiego został Sokół Aleksandrów – rocznik 2005 – prowadzony przez trenera Kamila Kmiecia.

Sportowcem Roku Dziennika Łódzkiego został lekkoatleta Adam Kszczot – mistrz świata i mistrz Europy w biegu na 800 m.