Piotr Rzucidło sędzią meczu z Unią Skierniewice

Znamy już arbitra, który poprowadzi środowe spotkanie z Unią Skierniewice, a będzie nim reprezentujący Mazowiecki Związek Piłki Nożnej, Piotr Rzucidło.

W minionym sezonie, arbiter z Warszawy „gwizdał” w jedenastu spotkaniach na poziomie trzeciej ligi, pokazując przy tym czterdzieści sześć żółtych oraz trzy czerwone kartki. Dodatkowo podyktował pięć rzutów karnych. Sędzia Piotr Rzucidło miał też okazję dwukrotnie prowadzić zawody z udziałem naszej drużyny. Niestety nie będziemy dobrze wspominać tych meczów. Najpierw aleksandrowianie przegrali latem u siebie z Widzewem Łódź 0:2, a następnie wiosną ulegli również na własnym boisku Lechii Tomaszów Mazowiecki 0:6.  Co ciekawe we wszystkich czterech spotkaniach, kiedy ten arbiter sędziował mecze z udziałem Sokoła musieliśmy przełknąć gorycz porażki. Dla sędziego środowy mecz będzie za to pierwszym w obecnym sezonie.

Obsada sędziowska 2. kolejki III ligi grupy I:

Środa (15 sierpnia)

Legia II Warszawa – Polonia Warszawa 15:00, Mateusz Jenda (MZPN)
Kaczkan Huragan Morąg – Sokół Ostróda 17:00, Bartosz Banasiak (ŁZPN)
Lechia Tomaszów Mazowiecki – Broń Radom 17:00, Grzegorz Kujawa (W-MZPN)
Legionovia Legionowo – ŁKS 1926 Łomża 17:00, Patryk Adamczyk (ŁZPN)
MKS Mazur Ełk – Olimpia Zambrów 17:00, Karol Wójcik (MZPN)
Ursus Warszawa – Ruch Wysokie Mazowieckie 17:00, Marcin Miłoszewski (W-MZPN)
Unia Skierniewice – Sokół KONSPORT Aleksandrów Łódzki 17:00, Piotr Rzucidło (MZPN)
Świt Nowy Dwór Mazowiecki – Znicz Biała Piska 18:00, Mateusz Janecka
Victoria Sulejówek – Pelikan Łowicz 19:00, Kamil Żmijewski (W-MZPN)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *