Piotr Golański i Piotr Kupka odchodzą z Sokoła

Piotr Kupka wraz ze swoim asystentem Piotrem Golańskim nie będą prowadzili pierwszego zespołu Sokoła KONSPORT Aleksandrów Łódzki w nadchodzącym sezonie.

47- letni szkoleniowiec dołączył do Sokoła 25 sierpnia 2016 roku i prowadził drużynę przez blisko dwa sezony. W tym czasie aleksandrowianie rozegrali 73 spotkania (64 w III lidze oraz 9 w Pucharze), wygrali przy tym 38 (32+6),  20 razy dzielili się punktami (18+20) oraz 15 razy musieli przełknąć gorycz porażki (14+1).

Drugi trener to wieloletni gracz zielono-białych, który z Sokołem na piersi rozegrał ponad 200 spotkań. Miał okazję reprezentować klub w najlepszym jego okresie, a mianowicie w rozgrywkach II ligi. Pod okiem Michała Bistuły zbierał pierwszy szlify trenerskie w sezonie 2015/2016. W kolejnym roku już przy Piotrze Kupce nadal pełnił funkcję grającego trenera. W tych rozgrywkach był już za to pełnoprawnym asystentem.

Nie przedłużenie umów z trenerami została podyktowana niezrealizowaniem celu założonego sobie na ten sezon. Mimo wszystko dziękujemy bardzo za zaangażowanie i pracę na rzecz Sokoła Aleksandrów Łódzki. Życzymy powodzenia w dalszej karierze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *