Piłkarze wrócili do zajęć. We wtorek odbyły się pierwsze treningi

Sokół Aleksandrów wraca do zajęć! To bardzo dobra informacja po prawie dwóch miesiącach przerwy od piłki nożnej. Drużyny młodzieżowe wraz z seniorskimi odbyły pierwsze treningi z zachowaniem wszystkich przepisów związanych ze ścisłym reżimem sanitarnym.

Piłka nożna powoli wraca na stadion im. Włodzimierza Smolarka w Aleksandrowie. We wtorek odbyły się pierwsze zajęcia. Trenerzy dzielą swoje zespoły na grupy, aby na jednym treningu przebywało sześciu zawodników plus szkoleniowiec. Nie jest to łatwe zadanie, ale nikt już nie zamierza siedzieć w domu.

Opracowaliśmy wspólnie plan działań związany ze wszystkimi rządowymi wytycznymi. Warunki treningu zostały również uzgodnione z Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji. Stosujemy się do wszystkich zaleceń. Zajęcia odbywają się w sześcioosobowych grupach. Obowiązuje to zarówno seniorów jak i grupy młodzieżowe – zaznacza Krzysztof Szabela, koordynator trenerów Sokoła Aleksandrów Łódzki.

Drużyna seniorska odbyła swój pierwszy trening. Szkoleniowcy stworzyli cztery grupy. Pierwsze dwie trenowały o tej samej godzinie, ale na zupełnie innych boiskach, oczywiście pod okiem jednego szkoleniowca. Następnie pomiędzy zajęciami był odstęp czasowy, by żadna z grup nie spotkała się wspólnie.

Seniorzy czekają na ważne decyzje PZPN, związane z grą w tym sezonie rozgrywkowym. Piłkarze muszą wstrzymać się do czwartku, ponieważ to właśnie w tym dniu zbiorą się w siedzibie PZPN prezesi wszystkich związków w Polsce. Oczywiście Łódź będzie reprezentował pan Adam Kaźmierczak. Zatem czekamy do czwartku.

Uważam, że:

  • Sezon powinien być zakończony. Awansują pierwsze cztery zespoły wszystkich III lig, by w nowym sezonie utworzyć dwie grupy II ligi (33%, 33 Votes)
  • Sezon III ligi powinien być dokończony (26%, 26 Votes)
  • Sezon powinien się już zakończyć. Do II ligi awansuje lider, nikt nie spada (16%, 16 Votes)
  • Sezon powinien się już zakończyć. Do II ligi awansuje lider, spadają zespoły ze strefy spadkowej (14%, 14 Votes)
  • Sezon III ligi powinien być anulowany (8%, 8 Votes)
  • Mam inny pomysł (2%, 2 Votes)

Total Voters: 99

Loading ... Loading ...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *