Piłkarze Sokoła wygrali z Pogonią Grodzisk Mazowiecki

W sobotę Sokół Aleksandrów Łódzki zmierzył się na wyjeździe z Pogonią Grodzisk Mazowiecki. Mecz zakończył się zwycięstwem drużyny trenera Dawida Kroczka. Dawid Przezak, Szymon Sołtysiński i Jakub Szarpak zdobyli po jednej bramce.

To było dobre siedem dni zawodników z Aleksandrowa Łódzkiego. Trzy ligowe zwycięstwa pozwoliły uzyskać dziewięć punktów. Przypomnijmy, że w ubiegłą sobotę Sokół wygrał z Błonianką Błonie 3:1, w środę pokonał Lechię Tomaszów Maz. 0:2, a dziś odnotował kolejne trzy punkty, wygrywając z Pogonią Grodzisk Maz. 1:3.

Pierwsza bramka wpadła w 52. minucie, Dawid Przezak wykorzystał sytuację sam na sam z bramkarzem. W 68. minucie gospodarze doprowadzili do wyrównania. 80. minuta to gol Szymona Sołtysińskiego, a 4. minuty później kapitana drużyny Jakuba Szarpaka. Sokół odnotował kolejne zwycięstwo. W najbliższą sobotę szykuje się szlagier kolejki. Aleksandrowianie zagrają ze Świtem Nowy Dwór Maz.

Pogoń Grodzisk Maz. – Sokół Aleksandrów 1:3 (0:0)
Bramki: 52. Przezak, 80. Sołtysiński, 84. Szarpak – 68. Jaroń.

Skład Sokoła: Kaniecki – Lis, Gieraga, Woźniczak, Szarpak – Nowacki (72. Pióro), Bogołębski, Pecyna (66. Witasiak), Dziuba (66. Wolinowski) – Sołtysiński, Przezak (86. Bartosiński).