Piłkarze przełamali złą passę. Ważne zwycięstwo Sokoła

Sokół Konsport Aleksandrów pokonał w wyjazdowym meczu Ruch Wysokie Maz. 2:1 (0:0). To bardzo ważne zwycięstwo drużyny, która przełamała złą passę bez wygranej w rundzie wiosennej.

Jak się okazało, to nie był łatwy mecz dla lidera, który zmierzył się z zespołem walczącym o utrzymanie. Worek z bramkami otworzył się dopiero w drugiej połowie. Trener Bogdan Jóźwiak w linii ataku postawił na Michała Millera, który w 50. minucie strzelił pierwszą bramkę.

Za ponad kwadrans gospodarzom udało się doprowadzić do remisu, a końcówka widowiska należała zdecydowanie do aleksandrowian. W doliczonym czasie gry bardzo ważną bramkę dla Sokoła zdobył Tomasz Bogołębski.

Sokół pokonał Ruch Wysokie Mazowieckie 2:1. Nie da się ukryć, że zwycięstwo wpłynie bardzo pozytywnie na drużynę. To był również udany debiut nowego szkoleniowca.

Ruch Wysokie Maz. – Sokół Konsport Aleksandrów 1:2 (0:0)

Bramki: 66. Gajewski – 55. Miller, 90+1. Bogołębski.

Sokół: Lemanowicz – Żwir, Gieraga, Woźniczak, Głowiński (73. Bogołębski) – Kaczmarek (92. Sarafiński), Kasperkiewicz, Rozwandowicz (72. Cempa), Szarpak, Maćczak (87. Pecyna) – Miller.