Piłkarze już po testach. Teraz czas na analizę

W środę odbyły się zapowiadane testy dla zawodników Sokoła Aleksandrów z roczników 2012-2009 w Centrum Treningowym Futbol Elite.

Sprawdzaliśmy moc w formie wyskoku z zamachem i bez zamachu oraz szybkość na 5 m. Dzięki uzyskanym wynikom i ich analizie będziemy mogli ustalić plan treningowy na najbliższe miesiące, a następnie dokonamy ponownej oceny. Na koniec każdej części zawodnicy dostali nagrodę za wzięcie udziału w testach oraz nagrodziliśmy dodatkowo najlepszych uczestników – powiedział trener Jakub Wilanowski.

Warto przypomnieć, że dzięki współpracy z Futbol Elite zawodnicy naszego klubu mogą skorzystać z 50% zniżki na zajęcia z przygotowania motorycznego oraz fizjoterapii. W celu uzyskania większej ilości informacji zapraszamy:
strona internetowa :www.futboletelite.pl Facebook : https://www.facebook.com/FutbolElitePolska Instagram: https://www.instagram.com/futbolelite.pl/ E-mail: info@futbolelite.pl


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *