Piłkarska niedziela. Sokół zagra u siebie z Błonianką Błonie

W niedzielę o godz. 12:00 Sokół Aleksandrów zmierzy się na własnym boisku z Błonianką Błonie. Mecz można również obejrzeć w Sokół TV.

Nasz najbliższy rywal obecnie jest na 14. miejscu w tabeli, odnotowując dwa zwycięstwa, remis i trzy porażki. Na koncie posiada 7 punktów. Błonianka w ostatniej kolejce zremisowała u siebie z Ursusem Warszawa 2:2.

Sokół Aleksandrów nadal czeka na pierwsze ligowe zwycięstwo. W środę przegrał wyjazdowy mecz z Polonią Warszawa 0:1. Bramka wpadła już w 1. minucie, nie udało się jednak doprowadzić do remisu. Aleksandrowianie zajmują 18 miejsce w tabeli, które jest zagrożone spadkiem.

Mecz z Błonianką Błonie będzie doskonałą okazją do rewanżu z ubiegłego sezonu. Aleksandrowianie wówczas przegrali na wyjeździe 0:3. Mecz był transmitowany w Sokół TV, dlatego poniżej można obejrzeć powtórkę.

Jest też dobra informacja, w ubiegłym sezonie Sokół pokonał Błoniankę u siebie 3:1. Wówczas na listę strzelców wpisali się dwukrotnie Dawid Przezak oraz Szymon Sołtysiński. Powtórkę tego meczu zobaczycie poniżej.

JAK WEJŚĆ NA MECZ?

Kibice, którzy mają zamiar pojawić się na obiekcie im. Włodzimierza Smolarka i zobaczyć mecz, będą wpuszczani bramą od ul. Mickiewicza. Jednorazowy bilet wstępu kosztuje 12 zł. Kobiety i dzieci do lat 15 mają wstęp wolny.

CZY MECZ BĘDZIE W SOKÓŁ TV?

Niedzielne starcie Sokoła Aleksandrów z Błonianką Błonie można obejrzeć w Sokół TV. Link do transmisji zostanie opublikowany na kilkanaście minut przed meczem na oficjalnej stronie facebookowej Sokoła Aleksandrów.

Transmisję znajdziemy również bezpośrednio tutaj -> Sokół Aleksandrów – Błonianka Błonie.