Pierwszy sparing na remis

W pierwszym meczu kontrolnym Sokół Aleksandrów zremisował na wyjeździe z Widzewem II Łódź 2:2.

Piłkarze Sokoła po dwóch tygodniach przygotowań zakończyli tydzień pierwszym meczem sparingowym. Spotkanie odbyło się na Łodziance.

Pierwsi bramkę strzelili gospodarze już w 18. minucie meczu. Bramkarza Sokoła pokonał Damian Związek. W 53. minucie Krzysztof Wojciechowski doprowadził do remisu, a chwilę później wpadła druga bramka dla Sokoła. Tym razem trafienie odnotował Jakub Zagórski. W końcowej fazie gry Widzew II zdołał wyrównać.

To był pierwszy sparing w czasie okresu przygotowawczego. Przed drużyną trenera Radosława Koźlika kolejny mecz już w środę z KS Kutno.

Widzew II Łódź – Sokół Aleksandrów 2:2 (1:0)
Bramki: 18. Związek, 86. Telestak – 53. Wojciechowski, 55. Zagórski.

Kadra Sokoła na mecz z Widzewem II: Kowalski, Woźniczak, Bartosiński, Król, Zagórski, Dubenkov, Przybycień, Wodziński, Górecki, Kania, Góral, Polit, Wojciechowski, Lis, Pawlak, Jończyk, Nowak, Tazbir, Żelazowski, Maćczak, Horoszkiewicz, Sobociński.