Pierwsze zwycięstwo rezerw

W niedzielę rezerwy Sokoła Aleksandrów pokonały na wyjeździe GLKS Sarnów Dalików 3:0. To był mecz w ramach 2. kolejki klasy okręgowej.

Niedzielne, wyjazdowe spotkanie z drużyną GLKS Sarnów Dalików przyniosło pierwsze punkty rezerwom Sokoła Aleksandrów. Po dobrym meczu młody zespół trenera Krzysztofa Szabeli pokonał rywala 3:0. Spotkanie zostało rozstrzygnięte w drugiej połowie. Najpierw dwukrotnie podania Olka Jończyka z zimną krwią wykorzystał Bartek Trojanowski. W ostatniej minucie meczu, po akcji Kuby Wardenckiego pięknym strzałem z 18 metrów popisał się Jończyk i ustalił wynik spotkania.

Kolejnym przeciwnikiem Sokoła będzie drużyna Włókniarza Pabianice. Mecz zostanie rozegrany w najbliższą sobotę o godz. 17.00 w Aleksandrowie.

GLKS Sarnów Dalików- Sokół II Aleksandrów 0:3
Bramki: Trojanowski-2, Jończyk.
Sokół: Rogalewicz – Miziołek, Nowacki, Pawełczyk (83′ Dzierbicki)- Szymczak(77′ Adrjanowski), Kusztelak, Domański (55′ Wardencki), Mirowski (85′ Kuśmierek), Jończyk, Wodziński (75′ Onopa)- Trojanowski.