Pierwsza porażka w tym sezonie

Piłkarze Sokoła Aleksandrów Łódzki doznali wyjazdowej porażki z Ursusem Warszawa 0:1 i stracili fotel lidera.

Już w 27. minucie trener Dawid Kroczek musiał dokonać zmiany za Damiana Nowackiego, który doznał kontuzji. Pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowo, natomiast w drugiej części gry wynik uległ zmianie. W 53. minucie Krzysztof Możdżonek pokonał Bartosza Kanieckiego. Aleksandrowianie, choć stworzyli sobie kilka dogodnych okazji, to nie potrafili pokonać bramkarza gospodarzy. Ostatecznie mecz zakończył się porażką Sokoła, który stracił pozycję lidera.

Ursus Warszawa – Sokół Aleksandrów 1:0 (0:0)
Bramka: 53. Krzysztof Możdżonek.

Skład Sokoła: Kaniecki – Lis, Gieraga, Woźniczak, Szarpak – Nowacki (27. Kania), Bogołębski, Pecyna (57. Wolinowski), Dziuba (57. Maschera) – Sołtysiński, Przezak (74. Misiak).