Druga porażka podczas przygotowań

Sokół Aleksandrów Łódzki przegrał w Rudzie Bugaj z Borutą Zgierz 0:1. Zwycięski gol wpadł w ostatnich minutach meczu.

Drużyna trenera Damiana Gamusa od początku tygodnia trenuje dwa razy dziennie. Piłkarze korzystają z obiektu w Aleksandrowie oraz Byczynie. Obóz dochodzeniowy zakończy się sobotnim sparingiem ze Zjednoczonymi Stryków, który odbędzie się w Rudzie Bugaj.

Boruta Zgierz to zespół występujący na co dzień w IV lidze. Piłkarze odczuli w nogach ciężki okres przygotowawczy, co zresztą mogło się przełożyć na środowy sparing. W 85. minucie wpadł jedyny gol w tym meczu, strzelił go Ukrainiec Oleksy Najdyszak.

Przed piłkarzami kolejne dni przygotowań. Początkowo sobotni mecz z czwartoligowymi Zjednoczonymi Stryków miał się odbyć na wyjeździe, jednak to spotkanie zostanie rozegrane w Rudzie Bugaj. Warto przypomnieć, że trenerem tej drużyny jest dobrze znany w Aleksandrowie Łukasz Wijata. Były piłkarz i trener Sokoła.

Sokół Aleksandrów – Boruta Zgierz 0:1 (0:0)
Bramka: 85. Oleksy Najdyszak.

Skład Sokoła z pierwszej połowy: Kowalski, Lis, Bartosiński, Woźniczak, Król, Przybycień, Dziuba, Wolinowski, Szymczak, Dydak, Góral.

Mecz na ławce rezerwowych rozpoczęli: Polit, Przezak, Miziołek, Pióro, P. Tazbir, Zagórski, Jończyk, Dubenkov, Horoszkiewicz.