Piękny początek wiosny. Sokół wygrał w Piotrkowie Tryb.

Piłkarze Sokoła Aleksandrów pokonali Polonię Piotrków Tryb. 3:0 (2:0) w pierwszym meczu rundy wiosennej.

W 17. minucie wpadł pierwszy gol po dobrej akcji Sokoła. Igor Kania faulowany był w polu karnym. Jardel Muniz Cruz otworzył wynik meczu, pokonując bramkarza gospodarzy. W 25. minucie był rzut rożny dla Sokoła i Karol Pawlikowski podwyższył na 2:0. Na początku drugiej połowy dośrodkowanie z rzutu rożnego Łukasza Chojeckiego zakończyło się błędem bramkarza i Wojciech Pawlak cieszył się z trzeciego gola dla Sokoła. Drużyna trenera Radosława Koźlika wygrała zasłużenie.

To było ważne zwycięstwo, które z pewnością dobrze wpłynie na zespół. Rundę wiosenną rozpoczęto idealnie. Przed zawodnikami kolejne ciężkie spotkanie. W najbliższą sobotę w Aleksandrowie Sokół zmierzy się z AKS SMS Łódź.

Polonia Piotrków Tryb. – Sokół Aleksandrów 0:3 (0:2)
Bramki: 18. Jardel (karny), 25. Pawlikowski, 54. Pawlak.

Sokół: Rogalewicz – Kania (83. Filipiak), Woźniczak (76. Bierżyński), Pawlikowski, Dziuba, Chojecki, Wolinowski, Naidyshak (72. Trenkner), Gmosiński (80. Wieczorek), Jardel (70. Pękała), Pawlak.