Piękny finisz Sokoła. Piłkarze wygrali z Omegą Kleszczów

W 27. kolejce Betcris Łódzkiej IV Ligi Sokół Aleksandrów pokonał na własnym boisku Omegę Kleszczów 2:1. Zwycięski gol wpadł w ostatniej minucie.

Kibice, którzy odwiedzili stadion im. Włodzimierza Smolarka mogą wreszcie być zadowoleni z drużyny. Do przerwy mieliśmy bezbramkowy remis, dopiero w drugiej połowie można było zobaczyć bramki.

W 62. minucie Michał Madejski pokonał bramkarza gości, w doliczonym czasie gry wyrównał Michał Piróg, a trzy minuty później Oleksii Naidyshak został bohaterem meczu.

Trzy punkty są bardzo ważne, z pewnością dobrze wpłyną na zespół. Następny mecz w najbliższą środę w Aleksandrowie. Sokół zagra z KS Kutno.

Sokół Aleksandrów – Omega Kleszczów 2:1 (0:0)
Bramki: 62. Madejski, 90+5. Naidyshak – 90+2. Piróg.

Sima – Madejski, Bierżynski, Ślęzak, Kania (87. Dziuba) , Wolinowski, Wieczorek (70. Jończyk), Żak (80. Damazer), Naidyshak, Pękała (70. Zagajewski), Horoszkiewicz.