Ostatni tydzień przygotowań

Piłkarze czwartoligowego Sokoła Aleksandrów Łódzki powoli kończą przygotowania do nowego sezonu, który rozpocznie się w najbliższy weekend.

Trener Radosław Koźlik we wtorek po raz pierwszy w tym tygodniu spotkał się z drużyną. Na początku odbyła się odprawa podczas której można było uzyskać kilka ważnych wskazówek. Następnie drużyna przystąpiła do jednostki treningowej.

To już ostatnia prosta, przygotowania przebiegają zgodnie z planem. W niedzielę czeka nas pierwszy mecz, zagramy na wyjeździe z Ceramiką Opoczno. Rozpoczynamy ligowe rozgrywki, mam nadzieję, że to będzie dobry sezon – powiedział Radosław Koźlik, trener Sokoła Aleksandrów Łódzki.

W sobotę aleksandrowianie zagrali “tajny” sparing z Unią Skierniewice. Mecz zakończył się wysoką porażką 0:5. To był już ostatni test przed startem ligi.

O sparingu nie informowaliśmy na prośbę trenera Unii Skierniewice. Przegraliśmy, natomiast cztery gole straciliśmy po stałych fragmentach gry. To była pożyteczna lekcja, która pokazała nad czym mamy jeszcze pracować. Wszystkie niedoskonałości cały czas poprawiamy – dodaje szkoleniowiec Sokoła.

Przed piłkarzami ostatnie dni treningów i rozpocznie się nowy sezon Betcris Łódzkiej IV Ligi. W piątek poznamy już oficjalnie kadrę zespołu na najbliższy sezon.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *