Ostatni tegoroczny mecz na własnym boisku. Sokół Aleksandrów zagra z KS Kutno

Piłkarze Sokoła Aleksandrów Łódzki w najbliższą sobotę o godz. 13:00 zagrają ostatni tegoroczny mecz na własnym boisku. Aleksandrowianie zmierzą się z KS Kutno, spotkanie zostanie rozegrane bez udziału publiczności. Mecz można obejrzeć w Sokół TV.

Drużyna z Kutna to beniaminek III ligi zajmujący 10. miejsce w tabeli. 16. kolejka dla kutnian nie była szczęśliwa, bo przegrali na własnym boisku z ostatnim zespołem ligi KS Wasilków 1:4. Wcześniej zespół trenera Dominika Tomczaka przegrał wyjazdowe spotkanie z Bronią Radom 3:2. Jeszcze wcześniej KS doznał porażki z Ursusem 1:2 i Legionovią 2:1. W listopadzie nie odnotował zbyt dobrej passy na poziomie III ligi. Natomiast w środowym meczu Pucharu Polski, kutnianie pokonali LKS Różycę 2:1 i wspólnie z ŁKS II Łódź zagrają w wielkim finale na szczeblu okręgowym.

Sokół Aleksandrów nie może wygrać od czterech ligowych spotkań. To będzie mecz dwóch zespołów, które dzieli jedno miejsce w tabeli i jeden punkt. Sokół ma rozegraną jedną kolejkę mniej. Wygląda na to, że sobotni mecz pomiędzy obiema drużynami może przynieść wiele emocji. Oba zespoły tęsknią za trzema ligowymi punktami.

Transmisja meczu odbędzie się w Sokół TV. Jak zawsze zapraszamy na nasz oficjalny kanał na youtube.com –> Tutaj znajdziesz transmisję (przed godz. 13:00). Natomiast link do transmisji pojawi się na kilkanaście minut przed meczem na naszej oficjalnej stronie facebookowej –> Kliknij tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *