Ostatni mecz przed własną publicznością

W piątek o godz. 17:00 piłkarze Sokoła Aleksandrów zagrają ostatni mecz w tym sezonie na własnym boisku. Zmierzą się z Mamrami Giżycko. Spotkanie można obejrzeć w Sokół TV.

To będzie pożegnanie się z publicznością. Ten sezon przechodzi powoli do historii i trzeba zrobić wszystko, by w następnym było zdecydowanie lepiej. Nie udało się Sokołowi utrzymać w rozgrywkach i przyszedł czas na pożegnanie z III ligą. Mamry Giżycko to zespół, który jest w strefie spadkowej. W ostatniej kolejce nasi rywale wygrali na własnym boisku z Ursusem Warszawa. Pierwszy mecz Sokoła z Mamrami zakończył się naszą wygraną w Giżycku 2:1.

JAK WEJŚĆ NA MECZ?

Kibice, którzy mają zamiar pojawić się na obiekcie im. Włodzimierza Smolarka i zobaczyć mecz, będą wpuszczani bramą od ul. Mickiewicza. Jednorazowy bilet wstępu kosztuje 12 zł. Kobiety i dzieci do lat 15 mają wstęp wolny.

CZY MECZ BĘDZIE W SOKÓŁ TV?

Piątkowe starcie Sokoła Aleksandrów można obejrzeć w Sokół TV. Link do transmisji zostanie opublikowany na kilkanaście minut przed meczem na oficjalnej stronie facebookowej Sokoła Aleksandrów. Możesz również uruchomić mecz poniżej!

fot. Piotr Walendziak

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *