Odpadamy z Pucharu Polski. Porażka z KS Kutno

W środę Sokół Aleksandrów rozegrał wyjazdowe spotkanie w ramach ćwierćfinału Pucharu Polski. Przegrał na wyjeździe z KS Kutno 0:2 i odpada z dalszej rywalizacji.

Nasz dzisiejszy rywal na co dzień występuje w Betcris Łódzkiej IV Lidze. Niestety, ale mecz nie ułożył się po myśli drużyny trenera Radosława Koźlika. W 39. minucie wpadł pierwszy gol dla KS Kutno, strzelony przez Bartosza Bujalskiego. Piłkarz podwyższył w 61. minucie i to kutnianie zagrają w półfinale PP w grupie łódzkiej. Przed Sokołem pozostała rywalizacja ligowa, już w najbliższą sobotę wyjazdowy mecz z Wartą Działoszyn.

KS Kutno – Sokół Aleksandrów 2:0 (1:0)
Bramki: 39. Bujalski, 61. Bujalski.

Sokół: Sima – Rzeźniczak, Mamełka, Owsiak, Skoczeń, Jończyk, Damazer (65. Chojecki), Trenkner (75. Gmosiński), Zagajewski (65. Kubiak), Pękała, Świętosławski (65. Pawlak).