Oddaj głos na naszych w plebiscycie na Sportowca Roku

Od poniedziałku trwa 8. edycja Plebiscytu na Sportowca Roku Aleksandrowa Łódzkiego 2020. Oddajcie głos na naszych sportowców w czterech kategoriach.

Na stronie www.sportowiec.aleludzki.pl trwa głosowanie w plebiscycie organizowanym przez Urząd Miejski w Aleksandrowie. Zachęcamy Was, by zagłosować na reprezentantów naszego klubu. W kategorii Sportowiec Roku startuje piłkarz Jakub Horoszkiewicz oraz karatecy Paweł Barański i Damian Tomasik.

W kategorii Młodzieżowy Sportowiec Roku reprezentuje nas karateka Mikołaj Łaganowski. W kategorii Trener Roku głosujcie na trenera juniorów Krzysztofa Szabelę. W kategorii Drużyna Roku oddajcie głos na juniorów Sokoła Aleksandrów Łódzki.

Szczegóły znajdziecie na wspomnianej stronie internetowej. Tam również zapoznacie się z sylwetkami naszych kandydatów. Jak oddać głos?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *