Oddaj głos i rozbuduj Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji!

W środę (5 lutego) ruszyła kolejna edycja Aleksandrowskiego Budżetu Obywatelskiego. Każdy mieszkaniec gminy może przeznaczyć „wirtualne: 1,2 miliona złotych na wybrane przez siebie projekty. Zachęcamy do oddania głosu na projekty związane z rozbudową Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji (ul. 11 listopada 98). Głosować można na stronie internetowej: www.aleludzki.pl.

W ramach budżetu obywatelskiego na 2020 roku, zwracamy się z prośbą o oddanie głosu na projekt nr 9 (budowa boiska do Teqball’u) oraz projekt 31 (boisko piłkarskie z bandami i piłko chwytem).

Teqball to nowa dyscyplina sportowa bazująca na piłce nożnej, przeznaczona zarówno dla zawodowych sportowców, jak i amatorów, którzy chcą rozwijać swoje umiejętności techniczne. To jednak nie tylko narzędzie do podnoszenia zdolności piłkarskich, ale wspaniała forma ruchu. Możliwość organizowania turniejów. Świetnie uzupełnienie bazy sportowej, nie wymagające dodatkowych zabezpieczeń.

Z kolei, boisko z bandami i piłko chwytem będzie doskonałym miejscem do rozwoju talentu piłkarskiego najmłodszych adeptów zrzeszonych w Towarzystwie Sportowym „Sokół” Aleksandrów Łódzki. Budowa tego typu obiektu w istotny sposób wpłynie na poprawę jakości szkolenia. Przypomnijmy, że w rundzie jesiennej sezonu piłkarskiego 2019/2020 aż 5 z 10 zespołów młodzieżowych reprezentujących TS „Sokół” wygrało swoje ligi młodzieżowe. Cztery z nich rywalizują na co dzień w ligach wojewódzkich. Wspierajmy aleksandrowski sport.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *