Niedzielna wygrana w Kutnie

Sokół Aleksandrów Łódzki pokonał na wyjeździe KS Kutno 2:1 w drugim meczu sparingowym. Zwycięski gol wpadł pod koniec meczu.

To był drugi sparing w czasie obecnych przygotowań, w tym meczu zagrało wielu nowych zawodników, którzy stają przed szansą dołączenia do pierwszego zespołu. Szkoleniowiec ma niespełna kilka tygodni, by optymalnie przygotować zespół do rozgrywek III ligi. W sobotę Sokół zagrał z Unią Skierniewice na wyjeździe i przegrał 1:2. W niedzielę w Kutnie mecz zakończył się zwycięstwem aleksandrowian.

Pierwszy gol wpadł już w 6. minucie, dla gospodarzy zdobył go były zawodnik Sokoła Piotr Kasperkiewicz. W 47. minucie aleksandrowianie wyrównali, a w końcówce meczu wyszli na prowadzenie.

Przed piłkarzami Sokoła kolejny tydzień pracy. Następny mecz testowy zostanie rozegrany w środę na wyjeździe z LKS Kwiatkowice.

KS Kutno – Sokół Aleksandrów 1:2 (1:0)
Bramki: 6. Kasperkiewicz – 47. Pałgan, 87. Pałgan.

W pierwszej jedenastce zagrali: Prochoń – Garnysz, Retkowski, testowany, Bykowski – Pióro, Urbański, Jaszczak, Dydak, Szymczak – Pałgan.

Mecz z ławki rezerwowych rozpoczęli: Kowalczyk, Miziołek, Rogalski, Gaj, Dela.