Nie masz internetu? Zgłoś się do naszego partnera

Dostarczycielem internetu na obiekt im. Włodzimierza Smolarka w Aleksandrowie jest firma Storm Media z Rąbienia. Nasz partner współpracuje z nami od lat. Dzięki owocnej współpracy możemy przeprowadzić transmisję “na żywo” z meczów Sokoła w Aleksandrowie.

Storm Media to firma lokalna z Rąbienia zapewniająca szybki kontakt z klientem w każdej sytuacji. Warto przypomnieć naszego partnera.

Staramy się wprowadzać liczne innowacje, jesteśmy na bieżąco z nowoczesnymi technologiami informatycznymi. Przede wszystkim  staramy się, aby każdy nasz Klient czuł, że może na nas polegać i że poziom oferowanych mu usług jest najwyższy z możliwych. Na terenie Aleksandrowa Łódzkiego, Rąbienia i okolic zapewniamy kompleksową obsługę internetową dla firm i osób prywatnych. W najbliższej przyszłości planujemy poszerzenie wachlarza naszych usług, o czym będziemy Państwa na bieżąco informować – informuje strona www.stormmedia.pl.

Podczas transmisji w Sokół TV z Aleksandrowa Łódzkiego wyświetlany jest baner, który pokazuje partnerów transmisji. Z meczu na mecz jest coraz większe zainteresowanie firm, które chcą z nami współpracować. Zachęcamy, by dołączyć do partnerów. Jak to zrobić? Kliknij tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *