Nafciarze lepsi od Sokoła. Pierwszy sparing za nami

Sokół Aleksandrów przegrał w Płocku z rezerwami Wisły 0:5. To był pierwszy mecz w okresie przygotowawczym.

To była doskonała okazja, by rozegrać mecz z drużyną z IV ligi, grającą na co dzień w grupie mazowieckiej. Wisła II Płock w tym sezonie walczy o awans, jest na czwartym miejscu tracąc do lidera Victorii Sulejówek osiem punktów.

Trener Radosław Koźlik wspólnie z asystentem Kamilem Kmieciem zabraliśmy ze sobą osiemnastu piłkarzy, w tym dwóch testowanych. Gospodarze już w 9. minucie prowadzili 1:0. Do przerwy mieliśmy wynik 4:0 dla Wisły. W drugiej połowie gospodarze zdobyli jeszcze jedną bramkę.

To był z pewnością pożyteczny mecz kontrolny, który był pierwszym w tym roku. Okres przygotowawczy trwa niespełna tydzień, a do ligi jeszcze daleka droga. Kolejne spotkanie testowe odbędzie się 21 stycznia na własnym boisku z trzecioligową Unią Skierniewice.

Wisła II Płock – Sokół Aleksandrów 0:5 (0:4)
Bramki: 9. Szczutowski, 19. Janus, 31. Kuczko, 44. Leszczyński, 58. Kacperski.

Sokół: Rogalewicz (65. Sima) – Pawlikowski, Dybała, Rzeźniczak (72. Studniarek), Madejski (68. Skoczeń), Kania (78. Wieczorek), Jończyk, Wieczorek (46. Horoszkiewicz), Dziuba, Gmosiński (46. Testowany), Ślęzak.