Nabór uzupełniający do rocznika 2011

Sokół Aleksandrów Łódzki organizuje nabór uzupełniający do rocznika 2011, prowadzonego przez trenera Piotra Faryńskiego. Można śmiało dołączyć do drużyny i spełniać marzenia!

Nie da się ukryć, że piłka nożna to najpopularniejszy sport nie tylko w Polsce, ale również na świecie. W piłkę można grać przed blokiem, ale równie dobrze można uprawiać ten sport pod okiem wykwalifikowanej kadry trenerskiej. Sokół Aleksandrów zachęca wszystkich rodziców dzieci urodzonych w 2011 roku, aby dołączyły do grupy piłkarskiej. Nie każdy musi zostać piłkarzem, jednak jeśli dziecko lubi grać w piłkę, warto dać szansę!

Na co dzień występujemy w lidze ŁZPN Orlik, rozgrywki zaczynamy na początku września. Treningi do końca sierpnia odbywają się w poniedziałek, wtorek, czwartek i piątek o godz. 16:30 na obiekcie MOSiR w Aleksandrowie. Serdecznie zapraszamy – powiedział Piotr Faryński, trener rocznika 2011.

Piłka nożna dla dziesięciolatka to nie tylko treningi piłkarskie, ale również ogólnorozwojowe. Ważne, aby dziecko z uśmiechem na twarzy wracało z zajęć treningowych do domu.

Warto również skontaktować się z trenerem: Piotr Faryński tel. 501 082 248.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *