MOSiR nie traci czasu i modernizuje obiekt

Stadion im. Włodzimierza Smolarka w Aleksandrowie w okresie epidemii związanej z koronawiruem jest całkowicie zamknięty dla mieszkańców. Jednak pracownicy MOSiR nie zamierzają odpoczywać. Obecnie są prowadzone prace modernizacyjne.

Staramy się optymalnie wykorzystać czas związany z zamknięciem obiektu. Wykonujemy wszystkie prace, które nie byłyby możliwe podczas codziennego funkcjonowania stadionu. Przeprowadziliśmy remont szatni i sali konferencyjnej. Odmalowaliśmy hol, konserwujemy również wszystkie elementy drewniane, które znajdują się na obiekcie – zaznacza Arkadiusz Cichecki, dyrektor MOSiR w Aleksandrowie Łódzkim.

Mamy też bardzo dobrą informację dla piłkarzy. Przerwa w rozgrywkach i treningach pozwoliła przeprowadzić generalny remont wszystkich boisk piłkarskich znajdujących się na obiekcie.

Trzy boiska przeszły kapitalny remont. Mam tutaj na myśli dwa boiska naturalne oraz sztuczną płytę. Dzięki naszym pracownikom na sztucznej murawie zaoszczędzimy ok. 30 tys. zł. To przybliżone wynagrodzenie firmy specjalistycznej, która wyceniła nam remont sztucznej nawierzchni – dodaje Arkadiusz Cichecki.

Piłkarze Sokoła Aleksandrów nadal nie wiedzą, kiedy wrócą do zajęć. Szkoleniowcy każdej grupy wiekowej prowadzą treningi przez internet.

Przede wszystkim ustaliliśmy z trenerami, że będziemy mieć kontakt z zawodnikami. Każdy z trenerów ma przynajmniej raz w tygodniu rozpisać plan treningowy na najbliższe dni. Pomagają nam również trenerzy przygotowania motorycznego, czekamy na dalszy rozwój wydarzeń – zaznacza Krzysztof Szabela, koordynator grup młodzieżowych w Sokole Aleksandrów Łódzki.

Stadion Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji został oficjalnie otwarty w 2013 roku. W ciągu siedmiu lat nie był jeszcze tak długo zamknięty. Pozostaje tylko liczyć, że niebawem obiekt wróci do codzienności.

Uważam, że:

  • Sezon powinien być zakończony. Awansują pierwsze cztery zespoły wszystkich III lig, by w nowym sezonie utworzyć dwie grupy II ligi (33%, 33 Votes)
  • Sezon III ligi powinien być dokończony (26%, 26 Votes)
  • Sezon powinien się już zakończyć. Do II ligi awansuje lider, nikt nie spada (16%, 16 Votes)
  • Sezon powinien się już zakończyć. Do II ligi awansuje lider, spadają zespoły ze strefy spadkowej (14%, 14 Votes)
  • Sezon III ligi powinien być anulowany (8%, 8 Votes)
  • Mam inny pomysł (2%, 2 Votes)

Total Voters: 99

Loading ... Loading ...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *