Młodzież wraca do zajęć

Rząd zdecydował na poluzowanie dotychczasowych obostrzeń. Według najnowszych rozporządzeń od poniedziałku wracają do gry oraz treningów ligi młodzieżowe i amatorskie.

To bardzo dobra informacja dla całego środowiska sportowego. Sokół Aleksandrów również skorzysta, bo do tej pory mogła grać tylko trzecioligowa drużyna. Po jakimś czasie wznowili rozgrywki seniorzy klasy okręgowej, a teraz już wracają ligi młodzieżowe. Jednak trzeba pamiętać o przestrzeganiu ścisłego reżimu sanitarnego.

Cieszymy się, że możemy już trenować i rozgrywać mecze ligowe. To bardzo dobra informacja, ponieważ wszystkie grupy młodzieżowe czekały na powrót do aktywności fizycznej. Pamiętajmy jednak, że reżim sanitarny nadal obowiązuje i apelujemy do rodziców, by nie przebywali na zajęciach treningowych swoich dzieci. Dziecko powinno być zostawione i odebrane przed wejściem na stadion. To dla nas bardzo ważne, ponieważ nie chcemy mieć kłopotów. Dla nas ważne jest to, aby jak najdłużej grać i trenować oraz zdrowie ma dopisywać – zaznaczył Krzysztof Szabela, koordynator grup młodzieżowych Sokoła Aleksandrów Łódzki.

Wszyscy piłkarze teraz mogą powoli wracać do porządku dziennego. Choć wskazane jest, by nie korzystać z szatni. Trenerzy będą przestrzegać reżimu sanitarnego, a rodzice i zawodnicy mają im w tym pomóc.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *