Młodzi piłkarze Sokoła rozpoczęli przygodę w Hiszpanii

To się nazywa przygoda życia! Piłkarze Sokoła Aleksandrów z roczników 2007 i 2008 dotarli do Hiszpanii na obóz piłkarski. Zobaczą mecz ligowy Barcelony i sprawdzą swoje umiejętności na tle rówieśników Espanyolu Barcelona.

Obóz piłkarski w Hiszpanii to doskonała okazja, by młodzi zawodnicy poczuli się jak wielkie piłkarskie gwiazdy. Formę szlifować będą na wybrzeżu Costa Brava w Lloret de Mar. Czeka ich wiele atrakcji, w tym na żywo zobaczą najlepszego piłkarza świata Leo Messiego.

To jest obóz piłkarski, będziemy grać sparingi ze szkółką Espanyolu Barcelona, a w niedzielę jedziemy na mecz La Liga Barcelony z Granadą. W planach mamy wycieczki do Barcelony i Girony – informuje z Hiszpanii trener Tomasz Czerepiński, który czuwa nad formą zawodników wspólnie z trenerem Damianem Ostrowskim.

To doskonała okazja dla młodych piłkarzy, by zdobyć cenne doświadczenie. Treningi treningami, natomiast jest również szansa, by poznać zakątki pięknej Hiszpanii oraz usiąść na trybunach Camp Nou. Z drużyną przebywa również kilku zawodników z roczników 2009 i 2010. Na miejscu jest także prezes Sokoła Dariusz Szulc. Sokół wróci do Aleksandrowa 21 stycznia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *