Młodzi piłkarze również wybiorą się na zasłużony urlop

Młodzi piłkarze Sokoła Aleksandrów Łódzki wstępnie będą trenować do końca czerwca. Co roku czas na wakacje był zaplanowany na cały lipiec, natomiast w tym roku treningi zaczną się nieco wcześniej.

Stadion im. Włodzimierza Smolarka pięknie wygląda, kiedy jest zapełniony po brzegi. Miło jest zobaczyć zapełnione dziećmi wszystkie treningowe boiska. Jednak młodzi sportowcy muszą również mieć czas na wakacje, bo trudno nazwać wakacjami przerwę związaną z COVID.

Planujemy trenować do końca czerwca. Następnie każda grupa młodzieżowa będzie mogła udać się na zasłużony urlop. Zazwyczaj lipiec był miesiącem urlopów, ale ze względu na epidemię jeszcze w lipcu niektóre grupy wrócą do treningów. Okres przygotowawczy w tym roku odbędzie się na naszych obiektach – informuje Krzysztof Szabela, trener grup młodzieżowych Sokoła Aleksandrów Łódzki.

Sierpień będzie niezwykle intensywnym miesiącem w czasie przygotowań. Młodzi piłkarze na miesiąc przed rozpoczęciem roku szkolnego będą mogli poświęcić się tylko i wyłącznie rozwijaniu swojej pasji związanej z piłką nożną.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *