Młodzi piłkarze na stadionie Legii. Odwiedził ich były reprezentant Polski

Piłkarze Sokoła Aleksandrów prowadzeni przez trenera Piotra Faryńskiego wybrali się na niecodzienną wycieczkę do Warszawy. Drużyna zwiedziła stadion Legii oraz rozegrała mecze sparingowe. Młodzi piłkarze spotkali się również z byłym reprezentantem Polski Tomaszem Kłosem.

W pierwszym meczu aleksandrowianie przegrali z Olimpic Wrocław 4:6, następnie pokonali Legię Warszawa 5:2, a na koniec zrewanżowali się drużynie z Wrocławia, wygrywając 6:4. Mecze towarzyskie były rozegrane po 7 piłkarzy w polu. Na drużynę trenera Piotra Faryńskiego czekała niespodzianka. Sokół zwiedził stadion Legii oraz spotkał się z byłym piłkarzem reprezentacji i m.in. Włókniarza Aleksandrów – Tomaszem Kłosem.

Warto zaznaczyć, że w sobotę Sokół rozegrał swój pierwszy mecz ligowy -drużyna obecnie występuje w starszym roczniku 2009. Aleksandrowianie wygrali 9:8, ale po pierwszej połowie przegrywali 1:5. Później było już nieco lepiej.

Skład Sokoła: Tymek Damazer, Kornel Busiak, Mateusz Jędrzejczyk, Igor Figlarski, Kajetan Smakowski, Mikołaj Przybysz, Wojciech Maczugowski, Patryk Czołczyński, Jakub Starzyński, Maksymilian Stehr, Borys Kołodziej oraz Jan Snitko.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *