Młodzi piłkarze czekają na pierwszy mecz

Młodzi piłkarze Sokoła z rocznika 2007 zakończyli zimowe przygotowania do rundy wiosennej. W ostatnim meczu sparingowym pokonali na wyjeździe Łódzką Akademię Futbolu 2:1.

Przed drużyną trenerów Tomasza Czerepińskiego oraz Arkadiusza Nowackiego ligowe rozgrywki. Już w najbliższą sobotę o godz. 17:30 Sokół zagra u siebie z AKS SMS Łódź w ramach rozgrywek Trampkarz C2 gr. 2.

W ostatnim meczu sparingowym aleksandrowianie pokonali ŁAF 2:1 po bramkach Kuby Kowalczyka i Kacpra Jedlińskiego. Mecz odbył się w Łodzi przy ul. Minerskiej.

Sztab szkoleniowy Sokoła nie tylko myśli o pierwszych wiosennych meczach, ale już planuje obóz letni.

W tym roku zdecydowaliśmy się na wyjazd do Szczecinka. Już tam byliśmy, ale będziemy stacjonować w innym ośrodku niż poprzednio. Jedziemy wspólnie z rocznikiem 2008. Od 11 sierpnia będziemy szlifować formę przez tydzień – zaznacza Tomasz Czerepiński, trener Sokoła Aleksandrów rocznika 2007.

Teraz piłkarze muszą skupić się tylko i wyłącznie na pierwszym ligowym meczu. Nie da się ukryć, że czekali bardzo długo na rozpoczęcie rozgrywek. To czas, kiedy można budować wielki zespół, spełniać zadania i dążyć do kolejnych sukcesów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *