Michał Wolinowski: “Kontrolowaliśmy mecz z Ceramiką, teraz czas kolejnego wymagającego rywala”

Gol Michała Wolinowskiego zapewnił zwycięstwo Sokołowi Aleksandrów w sobotnim meczu przeciwko Ceramice Opoczno. Piłkarz cieszy się, że właśnie w pierwszym spotkaniu drużyna odniosła wygraną.

63. minuta była dość szczęśliwa dla Sokoła. Najpierw z dalekiej odległości uderzał Igor Kania, piłka jeszcze odbiła się od jednego z zawodników gości i interweniował bramkarz. Następnie znalazła się pod nogami Krystiana Ślęzaka, który dojrzał nadbiegającego Michała Wolinowskiego. Gol zapewnił trzy punkty.

Przede wszystkim cieszy wygrana w pierwszym meczu na wiosnę. Poza sytuacją z pierwszej połowy, w której sędzia podyktował rzut karny dla zawodników gości, wydaję mi się, że kontrolowaliśmy przebieg spotkania. Sam mecz mógł zakończyć się jeszcze korzystniejszym rezultatem, gdybyśmy lepiej zachowali się w niektórych sytuacjach – zaznacza Michał Wolinowski, pomocnik Sokoła Aleksandrów.

Po analizie spotkania z Ceramiką przyjdzie czas, by wyciągnąć wnioski i skupić się na najbliższym przeciwniku. A będzie nim Orkan Buczek, który wygrał w ostatniej kolejce na wyjeździe z AKS SMS Łódź 1:0.

Nasz kolejny rywal to bardzo wymagający przeciwnik, na pewno odpowiednio przygotujemy się do tego meczu i wierzę w to, że uda nam się zwyciężyć – dodał Michał Wolinowski.

Mecz 21. kolejki Betcris Łódzkiej IV Ligi pomiędzy Orkanem Buczek a Sokołem Aleksandrów odbędzie się w niedzielę o godz. 15:00 w Buczku.