Mecz przełożony. Sokół zagra z Buczkiem w sobotę

W sobotę, a nie w niedzielę zostanie rozegrana 16. kolejka Betcris Łódzkiej IV Ligi pomiędzy Orkanem Buczek a Sokołem Aleksandrów.

Po dość intensywnych opadach deszczu mecz Orkana Buczek z Omegą Kleszczów został w ubiegłym tygodniu odwołany. Zaplanowane spotkanie na najbliższą niedzielę Orkana z Sokołem, zostało przeniesione na sobotę. Czy to ma mieć wpływ na niesprzyjającą aurę?

Wyszliśmy z inicjatywą, by ten mecz rozegrać w Aleksandrowie, natomiast w rundzie rewanżowej spotkać się w Buczku. Wiemy, że najbliższy rywal ma problemy z boiskiem. Niestety, ale nie otrzymaliśmy akceptacji ze strony przeciwników. Udało się jedynie ustalić, że zagramy dzień wcześniej – informuje Ireneusz Przybysz, kierownik Sokoła Aleksandrów.

Drużyna ma jednak nadzieję, że w sobotę nie pojedzie do Buczku jedynie na wycieczkę. Z prognozy pogody wynika, że może być deszczowo. Jest duże prawdopodobieństwo, że ten mecz może być zagrożony. Takiego zagrożenia nie powinno być podczas spotkania w Aleksandrowie. Sobotni mecz w Buczku ma się rozpocząć o godz. 14:00.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *