Mecz na remis-Sokół II Aleksandrów Łódzki

Podopieczni Kamila Kmiecia w niedzielę 11 listopada rozgrywali mecz na własnym terenie przeciwko Włókniarzowi Konstantynów Łódzki. Mecz zakończył się bezbramkowym remisem.

Po wysokiej porażce w poprzedniej kolejce z Widzewem II Łódź zielono-biali chcieli pokazać się z jak najlepszej strony. Mimo wielu sytuacji rezerwom Sokoła nie udało się zdobyć bramki na wagę 3 punktów z drużyną notowaną o jedną pozycję niżej w tabeli ligi okręgowej. Warto zaznaczyć, że podopieczni trenera Kmiecia od 85. minuty grali w przewadze jednego zawodnika, gdy Patryk Różycki otrzymał drugą żółtą kartkę.

Aleksandrowianie po 14. kolejkach zajmują 12. pozycję z dorobkiem 12 punktów. Za tydzień drużyna rezerw rozegra swoje ostatnie spotkanie w rundzie jesiennej z wysoko notowaną Zawiszą Rzgów na wyjeździe.

Sokół II Aleksandrów Łódzki-Włókniarz Konstantynów Łódzki 0:0

Pierwszy skład: Filip Matuszczyk, Damian Kupisz (Eryk Krysiak 9′), Michał Abramczyk (Aleksander Latosek 66′), Bartłomiej Bielak, Kamil Osajda, Bartłomiej Trzmielak, Jakub Wilanowski, Bartosz Kaniecki, Damian Knera, Michał Majak, Mateusz Szymański

Rezerwa: Dawid Popłoński, Adrian Smolarski, Mateusz Wdówka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *