Mamy najbardziej popularną choinkę. Otrzymaliśmy nagrodę

Sokół Aleksandrów Łódzki otrzymał bon o wartości 500 zł do jednego ze sklepów budowlanych za najwięcej polubień na facebooku z okazji konkursu związanego z Aleją Bożonarodzeniową w parku miejskim w Aleksandrowie.

To była doskonała okazja do integracji klubu. Rozpoczęło się od pięknej tradycji organizowanej przez Urząd Miejski. Co roku w parku miejskim powstaje Aleja Bożonarodzeniowa. Organizacje i stowarzyszenia z terenu gminy ubierają swoje choinki. Następnie odbywa się internetowa zabawa polegająca na zebraniu największej liczby polubień pod zdjęciem choinek na facebooku.

Wszystkie choinki były ubrane przepięknie. Cieszymy się, że w tym roku udało się wygrać. Nasz klub się postarał i widać, że potrafi się świetnie zorganizować. Rodzice wspólnie z dziećmi wykonali przepiękne świąteczne ozdoby. Nasi młodzi piłkarze ubrali choinkę, a później cała społeczność związana z Sokołem oddała głos. Należą się podziękowania wszystkim opiekunom, rodzicom oraz naszym zawodnikom i kibicom – powiedział Krzysztof Szabela, trener koordynator grup młodzieżowych Sokoła Aleksandrów Łódzki.

Jak wygląda nasza choinka? Teraz możecie zobaczyć tylko i wyłącznie na zdjęciu. Czekaliśmy od dawna na białą zimę i nasze świąteczne drzewko obecnie jest pokryte śniegiem. Można je podziwiać w parku miejskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *