Kup zaproszenie na rundę wiosenną!

Ruszyła już sprzedaż zaproszeń na rundę wiosenną Sokoła Konsport Aleksandrów Łódzki. Za zaproszenie zapłacimy 75 zł i można je nabyć w pięciu punktach na terenie Gminy Aleksandrów Łódzki.

16 marca Sokół Konsport Aleksandrów Łódzki rozpoczyna rundę wiosenną III ligi. gr. 1. Podopieczni trenera Sławomira Majaka do końca sezonu mają do rozegrania 17. kolejek. Poznaliśmy już ceny biletów i zaproszeń na rundę wiosenną.

Drużyna z Aleksandrowa Łódzkiego jest liderem tabeli i w tym sezonie walczy o awans do II ligi. Sokół Konsport Aleksandrów na stadionie im. Włodzimierza Smolarka w Aleksandrowie rozegra osiem spotkań ligowych. Cena jednorazowego biletu na mecz to koszt 12 zł. Zaproszenie na rundę wiosenną będzie można zakupić w cenie 75 zł. Kobiety i dzieci do lat 15 tradycyjnie wejdą na mecz za darmo.

Dlaczego warto kupić zaproszenie na rundę wiosenną?

Kupując za każdym razem jednorazowy bilet – za osiem spotkań ligowych zapłacimy 96 zł. Ponadto dojdą koszty związane z udziałem w meczu pucharowym. Kibice, którzy będą w posiadaniu zaproszenia na rundę wiosenną, zapłacą za spotkania ligowe taniej, w tym będą mogli bezpłatnie wejść na mecz w ramach Pucharu Polski.

Dlaczego zmiana ceny?

W ubiegłym roku obchodziliśmy 20-lecie Towarzystwa Sportowego „Sokół” Aleksandrów Łódzki. Władze klubu zrobiły ukłon do kibiców i obniżyły ceny biletów na rundę jesienną. Wystarczyło zakupić szalik Sokoła, by otrzymać zaproszenie na rundę jesienną gratis.

Na rundę wiosenną musieliśmy powrócić do cen sprzed roku. Organizacja meczu na własnym boisku mało nie kosztuje. Na początku rozgrywek zrobiliśmy prezent dla kibiców, nie ukrywam również, że w ten sposób chcieliśmy uczcić wspólnie z naszymi sympatykami 20-lecie klubu. Nowy rok przyniósł zmiany i ceny biletów wróciły sprzed dwunastu miesięcy. Natomiast nic się nie zmieniło, co do wejścia dzieci i kobiet. Mają wstęp wolny – zaznacza Paweł Kośla, prezes T.S. „Sokół” Aleksandrów Łódzki.

 

DOSTĘPNE PUNKTY:
– Sieć sklepów spożywczych „Jedyneczka” – ul. Ogrodowa 7 w Aleksandrowie Łódzkim
– Sieć sklepów spożywczych „Jedyneczka” – ul. 11 Listopada 29 w Aleksandrowie Łódzkim
– Salon prasowy „ABiT” – ul. Wojska Polskiego 4 w Aleksandrowie Łódzkim
– Delikatesy „Centrum” – ul. Dworska 2 w Rąbieniu
– Biuro T.S. „Sokół” Aleksandrów Łódzki – ul. 11 Listopada 98. (W celu zakupu najpierw proszę skontaktować się z kierownikiem klubu pod nr. tel. 505 834 287)

Wszelkie pytania proszę kierować pod adresem e-mail: biuroprasowe@tssokol.pl

Jak wygląda terminarz meczów na stadionie im. Włodzimierza Smolarka?

Sokół Aleksandrów Łódzki Unia Skierniewice 23 marca, 15:00
Sokół Aleksandrów Łódzki Broń Radom 13 kwietnia, 16:00
Sokół Aleksandrów Łódzki Pelikan Łowicz 27 kwietnia, 17:00
Sokół Aleksandrów Łódzki Sokół Ostróda 11 maja, 17:00
Sokół Aleksandrów Łódzki ŁKS 1926 Łomża 18 maja, 17:00
Sokół Aleksandrów Łódzki Huragan Morąg 1 czerwca, 17:00
Sokół Aleksandrów Łódzki Victoria Sulejówek 15 czerwca, 17:00
Sokół Aleksandrów Łódzki Lechia Tomaszów Mazowiecki 22 czerwca, 17:00

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *