Krzysztof Jurek powrócił z testów

W okresie od 16 do 19 stycznia na testach w drużynie juniorów młodszych BTS-u Rekordu Bielsko Biała pojawił 16-letni bramkarz Sokoła – Krzysztof Jurek.

Podczas pierwszych trzech dni, nasz bramkarz trenował dwa razy dziennie, a w czwartym rozegrał mecz kontrolny. Krzysztof Jurek trenował z drużyną, która na co dzień występuje w pierwszej lidze wojewódzkiej, a jej rywalami są takie marki jak GKS Tychy, Ruch Chorzów, Podbeskidzie Bielsko-Biała, czy Zagłębie Sosnowiec. Drużyna BTS-u posiada w swoich szeregach bardzo utalentowanych graczy, którzy pojawiali się już na zgrupowaniach kadry Śląska oraz Polski. Do tego czterech z nich regularnie trenuje z pierwszą drużyną trzecioligowca.

Golkiper Sokoła był bardzo zdziwiony, że dostał szansę zaprezentowania się w Bielsku i uważa, że wypadł całkiem dobrze. – Chłopaki prezentowali bardzo wysoki poziom. Żaden z nich nie gra tam z przypadku. Było to dla mnie bardzo ciekawe doświadczenie, mogłem zobaczyć też, jak funkcjonuje inny klub. Każdy podchodzi tam bardzo profesjonalnie do swojej pracy. Na jednym treningu jest trzech trenerów, chłopaki zdrowo się odżywiają i po każdych zajęciach się rollują. Na testach poszło mi bardzo dobrze. Trenerzy mnie chwalili i mówili, że bez powodu też by mnie tu nie ściągali. Co do zaproszenia to bardzo się z zdziwiłem, nie spodziewałem się kompletnie tego, ich skaut zadzwonił do mnie w biały dzień i bardzo się ucieszyłem. Teraz pozostaje mi podjąć decyzję, czy zostanę w Aleksandrowie, czy przeniosę się do Bielska – powiedział bramkarz zielono-białych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *