Kolejny remis Sokoła. To już czwarty podział punktów

Piłkarze Sokoła Aleksandrów zremisowali wyjazdowe spotkanie z Wissą Szczuczyn 1:1. To był mecz w ramach 5. kolejki III ligi.

Piłkarzom trenera Damiana Gamusa zbyt ciężko idzie walka o pierwsze ligowe zwycięstwo. Sokół wybrał się w niedzielę do oddalonego o ponad 300 km Szczuczyna. Uczestniczył w pierwszym historycznym meczu na nowym stadionie, którego oficjalne otwarcie nastąpiło na kilkadziesiąt minut przed pierwszym gwizdkiem sędziego.

Na początku meczu kontuzji doznał Jakub Horoszkiewicz, który musiał opuścić plac gry. Pod koniec pierwszej połowy wpadła pierwsza historyczna bramka na nowym stadionie. Gola dla gospodarzy zdobył Kamil Sakowicz. W drugiej połowie gra zmieniła się w 70. minucie po czerwonej kartce dla jednego z zawodników Wissy. Sokół zdołał to wykorzystać i doprowadził do remisu w 85. minucie po golu Michała Górala. Mecz zakończył się podziałem punktów. To już czwarty remis Sokoła po pięciu kolejkach.

W najbliższy piątek aleksandrowianie zagrają przed własną publicznością z Unią Skierniewice.

Wissa Szczuczyn – Sokół Aleksandrów 1:1 (1:0)
Bramki: 42. Sakowicz – 87. Góral.

Skład Sokoła: Kowalski – Lis, Bartosiński, Woźniczak, Król – Zagórski, Przybycień (60. Dubenkov), Dydak (60. Pałgan), Dziuba – Horoszkiewicz (15. Tazbir), Góral.