Kolejne występy wypożyczonych Sokołów

Za nami kolejne mecze z udziałem piłkarzy Sokoła KONSPORT Aleksandrów Łódzki, którzy są wypożyczeni do innych klubów.

Kolejne zawody zaliczył występujący w Termach Nerze Poddębice, Dominik Pecyna. Pomocnik w weekend wszedł na plac gry w 62. minucie, a jego zespół zremisował na wyjeździe z Jutrzenką Warta 1:1. W weekend zaś zanotował jedynie ostatni kwadrans meczu, a Termy przegrały u siebie z Pilicą Przedbórz 2:5.

Jeżeli chodzi zaś o Krystiana Karolaka oraz Jakuba Bistułę to ich Kujawianka Izbica Kujawska wygrała na wyjeździe z Wisłą Nowe 4:2. Nasz bramkarz zaliczył pełne 90 minut, tymczasem Kuba wszedł na plac gry w drugiej połowie. Co ciekawe do przerwy to gospodarze prowadzili 2:0, aby w drugiej części gry stracić aż cztery gole.