Kolejne spotkania wypożyczonych Sokołów

Kolejne mecze rozegrali w ostatnich dwóch tygodniach wypożyczeni zawodnicy Sokoła KONSPORT Aleksandrów Łódzki.

W 50% swój cel na dwie ostatnie kolejki zrealizowali piłkarze Term Neru Poddębice, którzy po porażce z Unią Skierniewice, za wszelką cenę chcieli powrócić na odpowiednie tory. Nie było to jednak takie proste, gdyż w kolejnym starciu ulegli u siebie z LKS-em Kwiatkowice 0:1. W tym spotkaniu Joachim Pabjańczyk zaliczył  jedynie osiemnaście minut. Tydzień później zaś, Ner pewnie ograł na wyjeździe Zjednoczonych Bełchatów 4:0, a “Jojo” tym razem zagrał 90 minut, notując przy tym jedną asystę.

Tymczasem Patryk Pietrasiak i jego Boruta Zgierz dwukrotnie mogli świętować zwycięstwo.  Najpierw pokonali Zjednoczonych Bełchatów 7:0, a następnie pokonali na wyjeździe Wartę Działoszyn 3:0. W obu meczach, “Pietras” zaliczył komplet minut, a do tego okazał się bardzo skutecznym. Ekipie z Bełchatowa wbił pięć goli, tymczasem w Działoszynie dwa. Zajmuje on obecnie trzecie miejsce w klasyfikacji strzelców IV ligi, mając na swoim koncie czternaście bramek.