Juniorzy z rocznika 2011 wygrywali XV turniej Niepodległości

Młodzieżowa drużyna Sokoła z rocznika 2011 zwyciężyła w XV turnieju Niepodległości, który odbył się w Warszawie 17 listopada 2018r.

Drużyna prowadzona przez trenera Piotra Faryńskiego w drodze do złota nie przegrała żadnego meczu wygrywając w grupie z KS Halinów 1:0, AS Mam Fun 4:1 oraz AP Namysłów 2:1. W fazie pucharowej w ćwierćfinale trafili na zespół SF Warszawa pewnie triumfując 3:0. W półfinale zwyciężyli z BKS Lublin 3:2, a w finale zaś po zaciętej i nieustępliwej walce pokonali UKS Football Factory 1:0.

Sokół Aleksandrów Łódzki (U-8): Kacper Leżański, Igor Mirowski, Igor Krzyżanowski, Max Majewski, Borys Kołodziej, Filip Podolski, Artur Winiarek, Jan Śnitko

Trener: Piotr Faryński

Najlepszym Bramkarzem Turnieju został Kacper Leżański z drużyny SOKÓŁ ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI. MVP Turnieju wybrano Michała Kulikiewicza z zespołu BKS LUBLIN, a Królem Strzelców został Adam Nadkierniczny z UKS FOOTBALL FACTORY.

MIEJSCE I : SOKÓŁ ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI

MIEJSCE II : UKS FOOTBALL FACTORY

MIEJSCE III : PERŁA STRYKÓW

W turnieju wzięły również udział drużyny takie jak: SSM Wisła Płock, SF Warszawa, TMRF Widzew Łódź, BKS Lublin, AP Namysłów i inne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *