Jesienny raport młodzieży

Nie tylko pierwszy zespół zakończył zmagania w ramach rundy jesiennej. Sprawdźmy jak radzili sobie nasi młodzi podopieczni w swoich rozgrywkach.

Rocznik 2000 – Krzysztof Szabela

Najstarszy rocznik zakończył tegoroczne rozgrywki II ligi wojewódzkiej A1 Junior na trzecim miejscu w tabeli, tracąc pięć punktów do liderującego Pelikana Łowicz oraz trzy do RKS-u Radomsko. Zielono-biali w ośmiu meczach odnieśli pięć zwycięstw, raz przegrali oraz dwa razy ponieśli porażkę. Grali za to dość wyrachowanie, gdyż zdobyli jedynie 13 goli, tracąc przy tym 12. Czołowe dwie ekipy mają zaś na swoim koncie ponad 30 goli.

Rocznik 2001/2002 – Jakub Światłowski

Jedną pozycję niżej zaś przezimują połączone siły rocznika 2001 oraz 2002. O ile ich strata do lidera AKS-u SMS-u Łódź wynosi 9 punktów, to do drugiego LKS-u Mierzyn jedynie 3, a trzeciego Więcej Niż Sport tylko jedno “oczko”. W II lidze wojewódzkiej B1 Junior, zielono-biali wygrali siedem spotkań, raz dzielili się punktami i ponieśli cztery porażki. Ich bilans bramkowy wynosi 30:19.

Rocznik 2003 – Tomasz Czerepiński

Tymczasem na piątej lokacie znajdują się gracze z rocznika 2003. W łódzkiej lidze C1 Trampkarz muszą uznać wyższość UKS-u SMS-u Łódź, Łódzkiej Akademii Futbolu, Różycy oraz Boruty Zgierz. Do lidera tracąc obecnie 8 punktów. Odnieśli osiem zwycięstw, raz zremisowali i ponieśli cztery porażki. Zdobyli przy tym aż 40 goli, tracąc jedynie 14, co daje im drugą defensywę w lidze.

Rocznik 2004 – Paweł Człapiński

O fotel lidera w łódzkiej lidze C2 Trampkarz, do ostatniego meczu bili się za to gracze Pawła Człapińskiego, którzy tracą jedynie 2 punkty do liderującego AKS-u SMS-u Łódź. Aleksandrowianie w jedenastu meczach, tylko raz zremisowali i przełykali gorycz porażki. Do tego odnieśli aż dziewięć zwycięstw. Ich bilans bramkowy wynosi 49:11.

Rocznik 2005 – Kamil Kmieć

Na bardzo trudnego rywala trafili za to w lidze D1 Młodzi, zawodnicy trenera Kamil Kmiecia. Na pierwszym miejscu znajduje się Widzew Łódź, który wygrał wszystkie mecze i zakończył jesień z bilansem 69:1. Tymczasem aleksandrowianie są tuż za zawodnikami z Łodzi, lecz tracą do nich 8 punktów. Dla porównania bilans Sokoła wynosi 19:10.

Rocznik 2006 – Tomasz Bogdański

W lidze D2 Młodzi, prym wiedzie za to inna łódzka drużyna, a dokładniej Łódzki Klub Sportowy, który również nie odniósł porażki. Ich przewaga jednak nad drużyną z Aleksandrowa jest niewielka. Zielono-biali tracą jedynie 2 oczka, a jedno do drugiego w tabeli FA Łódź Retkinia. Gracze Tomasza Bogdańskiego zakończyli rundę z bilansem bramkowym 41:8. Są przy tym również niepokonanym zespołem, gdyż odniósł sześć zwycięstw i trzykrotnie dzielił się punktami.

Rocznik 2006 – Artur Martyka

Tymczasem druga drużyna z rocznika 2006 znajduje się na piątej lokacie, tracąc jedynie 3 punkty do wicelidera z Głowna oraz siedem do Boruty Zgierz. Aleksandrowianie wygrali pięć spotkań, raz dzielili się punktami oraz ponieśli trzy porażki. Mogą pochwalić się bilansem bramkowym 24:18.

Rocznik 2007 – Tomasz Czerepiński

Najsłabiej radzą sobie za to zawodnicy z rocznika 2007, którzy wygrali tylko dwa mecze, raz zremisowali i ponieśli cztery porażki w rozgrywkach łódzkiej ligi E1 Orlik. Za swoimi plecami mają jedynie zespoły, które nie mają na swoim koncie ani jednego punktu (Champion Łódź i Milan Club Polonia), a do lidera tracą 14 oczek. Ich bilans bramkowy wynosi 29:40.

Rocznik 2008 – Damian Ostrowski

Tymczasem jeden z najmłodszych roczników Sokoła w rozgrywkach E2 Orlik znajduje się na piątej pozycji, mając na swoim koncie osiemnaście punktów w jedenastu spotkaniach. Liderem jest TMRF Widzew Łódź, który nad zielono-białymi ma przewagę aż 13 punktów. Aleksandrowianie mogą pochwalić się bilansem bramkowym 56:46.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *