Igor Wieczorek na konsultacji kadry

W minionym tygodniu doszło do konsultacji szkoleniowej zawodników z rocznika 2005. Do kadry ŁZPN-u powołany został zawodnik prowadzony przez  trenera Kamila Kmiecia – Igor Wieczorek.

W czwartek na obiektach MOSiR-u w Aleksandrowie Łódzkim odbyła się konsultacja szkoleniowa w której wziął udział Igor Wieczorek. Dla zawodnika było to pierwsze powołanie do łódzkiej kadry, warto również wspomnieć, że trenerzy Marcin Matysiak i Ryszard Robakiewicz pierwszy raz zdecydowali się skorzystać z jakiegokolwiek zawodnika Sokoła z rocznika 2005.  Zbiórkę wyznaczono na godz. 13.45. O 14.10 rozpoczęła się odprawa, a na 15.30 zaplanowano początek gry kontrolnej. Nasz zawodnik wypadł bardzo dobrze i miejmy nadzieję, że kolejne powołanie będzie jedynie kwestią czasu.

W konsultacji wzięli udział również:

Wiktor Wójcik (GKS Bełchatów), Alan Świątczak, Gracjan Milczarek (SP Widzew 2004), Kamil Gumola, Mateusz Rzadkowski (MKS 2000 Tuszyn), Jakub Rozwadowski, Kacper Stańczyk (Lechia Tomaszów Mazowiecki), Adrian Lenarcik (UKS Concordia Piotrków Trybunalski), Wiktor Czerwiński, Adrian Rudziński (Feniks Łódź), Tymek Kokoszkiewicz, Bartosz Majer (UKS SMS Łódź), Marek Domagalczyk, Filip Woźniak (MGUKS Pogoń Zduńska Wola), Mateusz Marczak, Karol Muzaj, Mikołaj Theodoridis (Diament Zduńska Wola), Filip Samulak, Maksymilian Łukasik, Oskar Kacperski (RTS Widzew), Maciej Szcześniak (Astoria Szczerców), Adrian Piórkowski (GKS Bedlno) i Olaf Rózga (Włókniarz Moszczenica).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *