Hiszpańska przygoda piłkarzy Sokoła

Dwie młodzieżowe drużyny Sokoła Aleksandrów wzięły udział w zgrupowaniu w Hiszpanii. Obejrzano mecz Barcelony, był również czas na zwiedzanie.

Ferie były doskonałą okazją na wyjazd do miejscowości Callela w pobliżu Barcelony. Rocznik 2007 i 2008 wraz ze sztabem szkoleniowym: Tomaszem Czerepińskim, Damianem Ostrowskim, Michałem Madejskim oraz Krzysztofem Szabelą, a także prezesem klubu Dariuszem Szulcem, przeżył po raz kolejny niezapomnianą przygodę.

Tak, to był doskonały czas i nasz kolejny wyjazd do Hiszpanii. Poza treningami mieliśmy okazję zwiedzić Barcelonę z takimi atrakcjami, jak Sagrada Familia czy Camp Nou. Byliśmy również w Gironie – zaznacza Tomasz Czerepiński

Młodzi zawodnicy podczas hiszpańskiej przygody skupili się również na zajęciach treningowych oraz rozegrali spotkania sparingowe. Rocznik 2008 zagrał z Akademią Hiszpańską (porażka 2:6) oraz Akademią Kwidzyn (2:3), a piłkarze z rocznika 2007 grali z Huraganem Międzyrzec (1:2), Karpatami Krosno (wygrana 3:1) oraz Akademią Hiszpańską (2:4).

W niedzielę byliśmy na meczu La Liga FC Barcelona – Getafe wygranym przez drużynę Roberta Lewandowskiego 1:0. Niestety, tym razem nie mogliśmy zobaczyć Polaka w akcji. Na meczu było ok. 80 tys. osób. To piękne przeżycie – dodaje Tomasz Czerepiński.

Wyjazd do Hiszpanii był kolejną ciekawą przygodą dla piłkarzy Sokoła. To również okazja, by zmotywować się do ciężkiej pracy na treningach. To jedna z dróg prowadząca do sukcesu. Kto wie, czy w niedalekiej przyszłości jakiś wychowanek nie zadomowi się na dłużej w Barcelonie czy okolicach…

Zachęcamy do odwiedzenia strony facebookowej rocznika 2007 i 2008, można zobaczyć fotorelację z wyjazdu:

Sokół Aleksandrów rocznik 2007
Sokół Aleksandrów rocznik 2008

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *