Gwiazda rywala: Reinaldo Melao

Jednym z kluczowych zawodników ŁKS-u Łomża jest z pewnością Reinaldo Melao. Brazylijczyk poza grą w swojej ojczyźnie ma na swoim koncie również epizod na Węgrzech oraz kilka lat spędzonych w Polsce.

Brazylijczyk rozpoczął swoją piłkarską karierę w juniorach Botofago FR. Nie zrobił on tam jednak kariery niczym Nilton Santos, czy też Garrincha lub Quarentinha, a pierwsze seniorskie występy zanotował w innym klubie z Rio De Janeiro, a dokładniej Sao Cristovao FR. Następnie grał również w Serneando Cidadania FC, CA Juventus oraz Duque de Caxias FC.

W sezonie 2009/2010 postanowił opuścić ojczyznę i udał się na Węgry. Tam jednak grywał jedynie w rezerwach Vasasu SC i szybko powrócił do ojczyny do drużyny Boasvisty SC. Tam długo jednak miejsca nie zagrzał i przeniósł się do Macae Esporte FC, a wiosną sezonu 2011/2012 ponownie wybrał Europę, reprezentując barwy węgierskiego Oroshazy FC.

Na stałe zakotwiczył w Europie dopiero w Polsce, gdzie gra od lata 2013 roku. Przez dwa sezony był zawodnikiem Świtu Nowy Dwór Mazowiecki, a od trzech lat gra w ŁKS-ie Łomża. W tym sezonie rozegrał komplet spotkań od pierwszej do ostatniej minuty, strzelając przy tym jednego gola.

foto: : lks.lomza.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *