Grupy U-12 i U-13 zostały docenione

Drużyny Sokoła w kategorii wiekowej Młodzik D1 oraz D2 mogą uznać rundę jesienną sezonu 2017/2018 za bardzo udaną.

Sokół U–13 prowadzony przez trenera Kamila Kmiecia, zimę przeczeka na pewnym 2. miejscu w tabeli ligowej D1 Gr. IV – https://www.laczynaspilka.pl/rozgrywki/nizsze-ligi-juniorzy,22626.html , w której ustępują miejsca jedynie bezbłędnej w tym sezonie ekipie Widzewa Łódź. Sokół U–12 natomiast, pod wodzą trenera Tomasza Bogdańskiego nadal czeka na rozwój sytuacji w swojej lidze, ponieważ w meczu na szczycie z ŁKS-em w ubiegłą sobotę padł remis 2:2, co dało szansę drużynom Andrespolii i FA Retkini na wskoczenie na wyższe miejsce w tabeli. Te dwie drużyny rozegrają mecz między sobą w przyszły weekend- https://www.laczynaspilka.pl/rozgrywki/nizsze-ligi-juniorzy,22629.html .

Te jesienne zmagania drużyn z Aleksandrowa zostały zauważone i docenione przez Łódzki Związek Piłki Nożnej. Obie ekipy zostały zaproszone na eliminacje do finałowej fazy XVIII Halowego Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Marszałka Województwa Łódzkiego.

W sobotę 18 listopada na hali przy ul. Rzgowskiej 17a, Sokół U–13 będzie walczył o przepustkę do turnieju finałowego z takimi drużynami jak: AKS SMS, MKS Tuszyn, Widzew, FA Łódź Retkinia, ŁKS, Feniks, Włókniarz Zgierz, Łódzka Akademia Futbolu i PTC Pabianice.

Dzień później, bo 19 listopada na tej samej hali wystąpi Sokół U – 12. Ta drużyna o grę w finałowym turnieju rywalizować będzie z drużynami: ŁKS, Widzew, Stal Głowno, Metalowiec, Sport Perfeckt, Boruta Zgierz, FA Łódź Retkinia, KKS Koluszki i SAP Andrespolia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *