Gramy z RKS Radomsko. Sokół liczy na kibiców

W najbliższą sobotę o godz. 15:00 na stadionie im. Włodzimierza Smolarka Sokół Aleksandrów zmierzy się z RKS Radomsko. To będzie 23. kolejka Betcris Łódzkiej IV Ligi.

Piłkarze Sokoła wiosną grają doskonale. Wygrali wszystkie mecze i nie zamierzają się zatrzymać. Już w najbliższą sobotę dojdzie do spotkania na szczycie. Do Aleksandrowa przyjedzie drugi w tabeli RKS Radomsko. Drużyna byłego trenera naszej drużyny Sławomira Majaka wiosną wygrała cztery mecze i jeden zremisowała z Widzewem II Łódź.

Jesteśmy przygotowani i zdajemy sobie sprawę, że to spotkanie jest jednym z ważniejszych w lidze. W takim meczu trzeba wykorzystać każdą nadaną okazję, liczymy na kolejną naszą wygraną – zaznacza Radosław Koźlik, trener Sokoła Aleksandrów.

Hit kolejki będzie można obejrzeć “na żywo” na kanale Loży Sportowej. A jak zagrał RKS i Sokół w ostatniej kolejce? Wszystkiego dowiemy się w Magazynie Betcris Łódzkiej IV Ligi.

ZOBACZ MECZ “NA ŻYWO”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *