Gramy dalej w Pucharze Polski

Sokół Aleksandrów pokonał na wyjeździe Stal Głowno 2:1 i awansował do dalszej fazy rozgrywek Pucharu Polski.

W środę piłkarze Sokoła rozpoczęli grę w ramach IV rundy Pucharu Polski grupy łódzkiej. Zmierzyli się z drużyną z Kipsta klasy okręgowej Stalą Głowno. Dość szybko strzelili bramkę, bo już w 16. minucie Wojciech Pawlak pokonał bramkarza gospodarzy. Na początku drugiej połowy do wyrównania doprowadził Hubert Włodarczyk. 90. minuta była kluczowa dla Sokoła, Mikołaj Owsiak zdobył bramkę dającą awans. Aleksandrowianie pokonali Stal Głowno 2:1.

Stal Głowno – Sokół Aleksandrów 1:2 (0:1)
Bramki: 47. Włodarczyk – 16. Pawlak, 90. Owsiak.

Sokół: Sima – Kania, Owsiak, Mamełka, Rzeźniczak, Chojecki, Jończyk (65. Wolinowski), Naidyshak (65. Woźniczak), Trenkner (85. Świętosławski), Gmosinski, Pawlak.