Firma “Tomadex” wraca do Sokoła Aleksandrów

W środę doszło do spotkania przedstawicieli klubu z Tomaszem Szulcem – właścicielem firmy “Tomadex” z Aleksandrowa Łódzkiego. Po kilku latach przerwy zostanie nawiązana ponownie współpraca.

Do Towarzystwa Sportowego “Sokół” Aleksandrów Łódzki wraca dawny sponsor klubu. Jest to dobra informacja nie tylko dla pierwszego zespołu, ale również dla wszystkich grup młodzieżowych. Firma reprezentowana przez Tomasza Szulca, jest znanym dobrze nie tylko w regionie, ale również w całej Polsce, producentem odzieży sportowej.

Cieszymy się, że lokalny przedsiębiorca z naszego miasta ponownie będzie pomagać Sokołowi. To jest bardzo ważna informacja, ponieważ firma “Tomadex” będzie również wspierać młodzież. Nasze rozmowy zostały zakończone i niebawem rozpoczniemy współpracę. Jak ona będzie wyglądać? Wkrótce poznamy szczegóły. Cieszymy się, że możemy liczyć na lokalne firmy. Jesteśmy z jednego miasta i współpraca może przynieść obustronne korzyści – powiedział Dariusz Szulc, prezes T.S. “Sokół” Aleksandrów Łódzki.

Klub obecnie prowadzi również rozmowy z innymi przedsiębiorcami z Aleksandrowa Łódzkiego. Wszystko wskazuje na to, że w najbliższym czasie zostaną podpisane kolejne umowy.

Cieszymy się, że firmy, które kiedyś sponsorowały klub zaczynają do nas wracać. Idziemy dobrą drogą – dodał Dariusz Szulc, prezes klubu.

Przed rozpoczynającym się ligowym sezonem niebawem poznamy kadrę pierwszego zespołu. Kibice poznają również cele drużyny i od dyrektora sportowego klubu dowiemy się nieco więcej o wdrożonych działaniach. Na razie trzeba uzbroić się w cierpliwość.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *