Firma Magellan dołączyła do partnerów transmisji “Sokół TV”

Miło nam poinformować, że kolejna firma dołączyła do naszych partnerów transmisji “na żywo” meczów Sokoła Aleksandrów na własnym boisku. Witamy firmę Magellan.

Kim jest nasz nowy partner?

Jesteśmy biurem obsługi cudzoziemców oraz pracodawców zatrudniających cudzoziemców. Od początku swoją działalność prowadzimy w Aleksandrowie Łódzkim, który wprawdzie nie jest naszym rodzinnym miastem, ale nie da się nie dostrzec jego ogromnego potencjału. Jest to miasto, które od początku zauroczyło nas tym, że pomimo że nie jest duże, można tu znaleźć wszystko, bez konieczności wyjeżdżania do Łodzi, a zarazem daje poczucie przynależności- większość osób zna się tutaj, chociażby z widzenia. Dlatego najwięcej klientów pozyskujemy za pomocą tak zwanego marketingu szeptanego, czyli poleceń od zadowolonych klientów oraz bliższych i dalszych znajomych, którzy wiedzą, czym się zajmujemy.

Zlokalizowanie firmy w naszej miejscowości pozwoliło nam też na obniżenie kosztów działalności, dzięki czemu możemy zaoferować usługi tańsze, niż nasza konkurencja z Łodzi. Klienci z ościennych miejscowości także chwalą sobie naszą lokalizację. Mogą skorzystać z usług, nie tracąc czasu w korkach podczas próby dojechania do centrum dużego miasta.

Przez trzy lata działalności udało nam się skompletować bardzo kompetentny, wesoły i pomocny zespół, z którym nie boimy się podejmować nowych wyzwań. Cudzoziemcom pomagamy w uzyskiwaniu wszelkich zezwoleń, w podejmowaniu legalnego zatrudnienia oraz w podejmowaniu i prowadzeniu działalności gospodarczej. Świadczymy także usługi księgowe i kadrowe dla firm, również tych prowadzonych przez cudzoziemców, oraz tych zatrudniających cudzoziemców. Jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom obsługę w językach: angielskim, rosyjskim, ukraińskim, hiszpańskim.

Do otwarcia takiej a nie innej działalności skłoniła nas sytuacja na rynku pracy – liczba osób  w wieku produkcyjnym w Polsce zmniejsza się z roku na rok. Jednocześnie nasz kraj okazał się interesujący dla wielu narodowości- Ukraińców, Białorusinów, Gruzinów, Mołdawian, Wietnamczyków czy Filipińczyków. Są to osoby bardzo zmotywowane do pracy, które mogą być znakomitym wsparciem dla firmy zarówno w pracach sezonowych, jak i na stałe. Niestety, nadal jeszcze zatrudnienie cudzoziemca, szczególnie po raz pierwszy, potrafi nastręczyć wielu trudności, wiele przepisów jest niejasnych, często stanowiska różnych urzędów potrafią stać ze sobą w sprzeczności, a nieprawidłowe zatrudnianie cudzoziemców może ściągnąć na przedsiębiorcę wysokie kary. W takich  sytuacjach także przychodzimy z pomocą- wypełniamy dokumenty, kompletujemy załączniki, sami składamy dokumenty w urzędach, podpowiadamy najkorzystniejsze dla obu stron formy i warunki zatrudnienia, pilnujemy terminów, a w przypadku niekorzystnych rozstrzygnięć , pomagamy odwoływać się od decyzji urzędów. Wszystkich przedsiębiorców zatrudniających lub myślących o zatrudnieniu obcokrajowców zapraszamy do współpracy – informuje nasz nowy partner.

Więcej informacji znajdziemy tutaj: www.magellan-group.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *